Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oława – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Oława wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oława jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Oława zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili realizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Oława.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Oława w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Oława określana jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę mieszkania Oława, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Oława ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Oława, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Oława – przegląd ofert?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Oława a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Oława jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Oława musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy też całe 10 oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Oława masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button