Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Niepołomice – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Niepołomice wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Niepołomice jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Niepołomice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że właściciele zgadzają się na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Niepołomice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Niepołomice na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Niepołomice ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Niepołomice, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Niepołomice ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Niepołomice, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie masz wcale pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Niepołomice – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Niepołomice i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Niepołomice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Niepołomice musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś wycenę czy też całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Niepołomice możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button