Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oborniki – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Oborniki zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Oborniki jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Oborniki zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Oborniki.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Oborniki na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Oborniki wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Oborniki, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Oborniki ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Oborniki, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Oborniki – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Oborniki a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Oborniki jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Oborniki musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Oborniki możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button