Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bobowa – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bobowa zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Bobowa jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bobowa mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Bobowa.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Bobowa na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bobowa wyliczona jest w oparciu o 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę nieruchomości Bobowa, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Bobowa przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który później wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Bobowa, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Bobowa – przeanalizowanie ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Bobowa i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Bobowa jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Bobowa musi zawierać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Bobowa masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button