Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łobżenica – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łobżenica zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Łobżenica jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łobżenica mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Łobżenica.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Łobżenica na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w drodze spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Łobżenica określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Łobżenica, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Łobżenica prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Łobżenica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Łobżenica – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Łobżenica a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Łobżenica jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Łobżenica ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Łobżenica możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button