Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mońki – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mońki wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Mońki jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Mońki uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Mońki.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Mońki na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mońki ustalana jest na podstawie dziesiątki różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdym przypadku jest adekwatna gdyż programy do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkań Mońki, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Mońki ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Mońki, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Mońki – przeglądnięcie ofert?

Popularnym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Mońki a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mońki jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domów Mońki ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Mońki masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button