Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wiślica – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wiślica wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wiślica jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wiślica uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający przystają na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Wiślica.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Wiślica w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w drodze dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wiślica określana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest właściwa z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Wiślica, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wiślica przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Wiślica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Wiślica – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Wiślica a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Wiślica jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Wiślica posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Wiślica masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button