Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Choszczno – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Choszczno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Choszczno jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Choszczno mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Choszczno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Choszczno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Choszczno określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domu może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Choszczno, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Choszczno sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Choszczno, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Choszczno – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Choszczno i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Choszczno zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Choszczno zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną ofertę czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Choszczno możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button