Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Cieszyn – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Cieszyn określają faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Cieszyn jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Cieszyn mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki lub na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Cieszyn.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Cieszyn na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Cieszyn kalkulowana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest rzetelna z racji tego, iż narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Cieszyn, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Cieszyn przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Cieszyn, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Cieszyn – przegląd ofert?

Popularnym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Cieszyn a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Cieszyn jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Cieszyn zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Cieszyn możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button