Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kościan – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kościan wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kościan jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kościan mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Kościan.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Kościan w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kościan określana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena mieszkania może być za duża i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Kościan, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Kościan przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Kościan, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Kościan – przegląd ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Kościan i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kościan jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Kościan posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Kościan masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button