Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prochowice – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Prochowice określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Prochowice jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Prochowice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz gotówką albo poprzez przelew od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Prochowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę domu Prochowice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Prochowice ustalana jest na podstawie 10 konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna z uwagi na to, że narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas masz spersonalizowaną wycenę domu Prochowice, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domów Prochowice prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Prochowice, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Prochowice – porównanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Prochowice i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Prochowice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domów Prochowice ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Prochowice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button