Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chełmno – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Chełmno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Chełmno jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chełmno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Chełmno.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Chełmno w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chełmno ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Chełmno, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę nieruchomości Chełmno przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Chełmno, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Chełmno – porównanie ofert?

Szybkim wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome albo nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Chełmno i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Chełmno zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Chełmno posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś ofertę czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Chełmno masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button