Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mrocza – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mrocza zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mrocza jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mrocza zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Mrocza.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Mrocza w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mrocza ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do określania ceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest adekwatna bo programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Mrocza, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Mrocza przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Mrocza, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Mrocza – porównanie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Mrocza i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Mrocza jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Mrocza musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Mrocza możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button