Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubawa – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Lubawa określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lubawa jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lubawa mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko 7 dni, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Lubawa.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Lubawa w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Lubawa określana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie zawsze jest właściwa bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Lubawa, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Lubawa przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Lubawa, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Lubawa – analiza ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Lubawa a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lubawa stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Lubawa ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej propozycji czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Lubawa masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button