Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łobez – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łobez określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Łobez jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łobez zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Łobez.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Łobez na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łobez kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz dedykowaną wycenę mieszkań Łobez, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Łobez przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Łobez, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Łobez – przegląd ofert?

Innym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Łobez a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Łobez jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Łobez posiada jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Łobez możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button