Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Witnica – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Witnica określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Witnica jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Witnica uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką albo przelewem już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Witnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Witnica na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Witnica wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domów może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Witnica, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Witnica prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Witnica, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Witnica – przejrzenie ofert?

Szybkim sposobem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Witnica i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Witnica zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domów Witnica zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Witnica możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button