Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gościno – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Gościno zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gościno jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gościno uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Gościno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Gościno na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Gościno określana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym razie jest rzetelna z racji tego, że programy do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę domu Gościno, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Gościno ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Gościno, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Gościno – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Gościno a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Gościno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Gościno musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Gościno możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button