Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Trzciel – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Trzciel określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Trzciel jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Trzciel zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Trzciel.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Trzciel na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek odziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Trzciel określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Trzciel, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Trzciel sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Trzciel, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Trzciel – przeanalizowanie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Trzciel i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Trzciel stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Trzciel musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Trzciel masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button