Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Siedlce – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Siedlce określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Siedlce jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Siedlce uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Siedlce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Siedlce na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Siedlce ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa ponieważ programy do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę nieruchomości Siedlce, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Siedlce przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Siedlce, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Siedlce – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Siedlce a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Siedlce jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Siedlce musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Siedlce możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button