Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Konin – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Konin wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Konin jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Konin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Konin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Konin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym na skutek spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Konin ustalana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Konin, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Konin przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Konin, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Konin – analiza ogłoszeń?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Konin a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Konin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Konin ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Konin możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button