Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zakopane – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zakopane określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Zakopane jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zakopane uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Zakopane.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Zakopane na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel czy też lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym na drodze spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zakopane określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna bo programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie masz dopasowaną wycenę mieszkań Zakopane, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Zakopane prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Zakopane, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Zakopane – przegląd ogłoszeń?

Popularnym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Zakopane a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Zakopane zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domu Zakopane zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Zakopane masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button