Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skwierzyna – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Skwierzyna wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Skwierzyna jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Skwierzyna mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką lub na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający przystają na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Skwierzyna.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Skwierzyna na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na drodze dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Skwierzyna ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest miarodajna z racji tego, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas masz dopasowaną wycenę nieruchomości Skwierzyna, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Skwierzyna przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Skwierzyna, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Skwierzyna – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Skwierzyna i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Skwierzyna stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Skwierzyna zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Skwierzyna masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button