Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubin – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubin określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Lubin jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lubin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką albo przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Lubin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Lubin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubin ustalana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Lubin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Lubin przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Lubin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Lubin – porównanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Lubin i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lubin stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Lubin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Lubin możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button