Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stargard – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stargard zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Stargard jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Stargard mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający przystają na ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Stargard.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Stargard w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stargard ustalana jest na podstawie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest adekwatna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Stargard, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Stargard przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Stargard, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Stargard – analiza ofert?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Stargard i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Stargard zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Stargard ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Stargard masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button