Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drawno – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Drawno określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Drawno jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Drawno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Drawno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, by dostać wycenę domu Drawno na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Drawno wyliczona jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena domu nie zawsze jest miarodajna bo narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domów Drawno, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domu Drawno przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Drawno, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Drawno – przejrzenie ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Drawno a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Drawno zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Drawno ma gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Drawno możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button