Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tuchów – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Tuchów określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Tuchów jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Tuchów uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Tuchów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Tuchów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Tuchów wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania ceny domu? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Tuchów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Tuchów sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Tuchów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Tuchów – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Tuchów a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Tuchów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Tuchów musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Tuchów masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button