Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rybnik – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rybnik wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rybnik jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Rybnik zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Rybnik.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Rybnik w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Rybnik ustalana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny domu? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna bo przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Rybnik, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Rybnik sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Rybnik, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Rybnik – przeanalizowanie ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Rybnik i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Rybnik jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Rybnik posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Rybnik masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button