Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź na konto już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski kalkulowana jest na bazie 10 różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest prawdziwa z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Ostrowiec Świętokrzyski, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski – analiza ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Ostrowiec Świętokrzyski i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Ostrowiec Świętokrzyski posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę domu Ostrowiec Świętokrzyski możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button