Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lewin Brzeski – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lewin Brzeski zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Lewin Brzeski jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lewin Brzeski zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Lewin Brzeski.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Lewin Brzeski na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lewin Brzeski kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdym razie jest adekwatna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Lewin Brzeski, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Lewin Brzeski ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Lewin Brzeski, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Lewin Brzeski – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Lewin Brzeski i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lewin Brzeski zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Lewin Brzeski musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Lewin Brzeski masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button