Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skierniewice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Skierniewice zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Skierniewice jest mniej opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Skierniewice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Skierniewice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Skierniewice w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz albo lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Skierniewice kalkulowana jest na bazie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkań Skierniewice, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Skierniewice przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Skierniewice, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Skierniewice – porównanie ogłoszeń?

Innym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Skierniewice i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Skierniewice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Skierniewice musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Skierniewice możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button