Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kostrzyn – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kostrzyn jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Kostrzyn.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Kostrzyn w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kostrzyn ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy aplikacji do określania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domów może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Kostrzyn, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Kostrzyn ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Kostrzyn, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje niemały koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Kostrzyn – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Kostrzyn i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Kostrzyn jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Kostrzyn musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś ofertę czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kostrzyn masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button