Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Modliborzyce – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Modliborzyce zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Modliborzyce jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Modliborzyce zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Modliborzyce.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Modliborzyce w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w ramach spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Modliborzyce wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Modliborzyce, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Modliborzyce przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Modliborzyce, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Modliborzyce – analiza ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Modliborzyce a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Modliborzyce zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Modliborzyce posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Modliborzyce masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button