Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kamień Pomorski – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kamień Pomorski wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kamień Pomorski jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kamień Pomorski zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Kamień Pomorski.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Kamień Pomorski na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w drodze spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kamień Pomorski wyliczona jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, iż programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę nieruchomości Kamień Pomorski, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Kamień Pomorski przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Kamień Pomorski, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Kamień Pomorski – analiza ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Kamień Pomorski a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kamień Pomorski jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Kamień Pomorski musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kamień Pomorski masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button