Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złoczew – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Złoczew zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Złoczew jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Złoczew mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Złoczew.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Złoczew na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Złoczew określana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa bo kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domów Złoczew, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Złoczew prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Złoczew, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez specjalistę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Złoczew – przeanalizowanie ofert?

Innym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Złoczew a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Złoczew jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Złoczew musi mieć jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Złoczew możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button