Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Maszewo – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Maszewo wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Maszewo jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Maszewo zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Maszewo.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Maszewo w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Maszewo wyliczona jest na podstawie 10 różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Maszewo, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Maszewo ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Maszewo, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez specjalistę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Maszewo – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Maszewo a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Maszewo zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Maszewo posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej wyceny czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Maszewo masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button