Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Leśna – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Leśna zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Leśna jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Leśna mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki lub na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Leśna.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Leśna w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Leśna określana jest na bazie 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Leśna, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Leśna prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Leśna, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Leśna – porównanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Leśna a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Leśna zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Leśna posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Leśna możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button