Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczyrk – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczyrk wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szczyrk jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szczyrk zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Szczyrk.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Szczyrk na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym na skutek dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szczyrk wyliczona jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Szczyrk, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Szczyrk przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Szczyrk, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Szczyrk – porównanie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Szczyrk a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Szczyrk jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Szczyrk musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Szczyrk możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button