Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobra – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dobra wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dobra jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Dobra zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele zgadzają się na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Dobra.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Dobra na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dobra kalkulowana jest po analizie 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz programów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Dobra, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Dobra ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Dobra, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Dobra – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Dobra a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Dobra zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Dobra musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Dobra możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button