Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzesko – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Brzesko określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Brzesko jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brzesko mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy realizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Brzesko.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę domu Brzesko w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Brzesko ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena nieruchomości może być zbyt duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas masz adekwatną wycenę domu Brzesko, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Brzesko przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Brzesko, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Brzesko – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Brzesko a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Brzesko jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Brzesko zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Brzesko masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button