Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sieraków – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sieraków zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Sieraków jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sieraków zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może potrwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Sieraków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Sieraków w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sieraków kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Sieraków, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę nieruchomości Sieraków przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Sieraków, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu generuje duży wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Sieraków – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród klientów będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Sieraków a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Sieraków jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Sieraków zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Sieraków możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button