Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kamienna Góra – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kamienna Góra zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kamienna Góra jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kamienna Góra mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kamienna Góra.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Kamienna Góra w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kamienna Góra określana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Kamienna Góra, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Kamienna Góra prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Kamienna Góra, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Kamienna Góra – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Kamienna Góra i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kamienna Góra zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Kamienna Góra posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kamienna Góra możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button