Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pabianice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pabianice wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Pabianice jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pabianice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Pabianice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Pabianice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pabianice ustalana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest prawdziwa z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domów Pabianice, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Pabianice prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pabianice, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Pabianice – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Pabianice i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Pabianice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Pabianice musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Pabianice masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button