Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świdnica – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Świdnica zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Świdnica jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Świdnica zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką albo poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Świdnica.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Świdnica w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świdnica określana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Świdnica, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Świdnica ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Świdnica, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. W naszej firmie masz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Świdnica – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Świdnica i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Świdnica stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Świdnica posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Świdnica masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button