Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głogówek – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Głogówek zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Głogówek jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Głogówek uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Głogówek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Głogówek na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Głogówek określana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Głogówek, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Głogówek przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Głogówek, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Głogówek – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Głogówek i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Głogówek jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Głogówek zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Głogówek masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button