Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzeg – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Brzeg zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Brzeg jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Brzeg zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Brzeg.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Brzeg w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Brzeg ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest miarodajna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Brzeg, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Brzeg prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Brzeg, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz wcale pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Brzeg – porównanie ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Brzeg a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Brzeg stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Brzeg zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Brzeg masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button