Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zielonka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zielonka określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zielonka jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zielonka uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Zielonka.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Zielonka w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach spadku bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zielonka ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wartości mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę mieszkań Zielonka, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Zielonka przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Zielonka, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Zielonka – przegląd ofert?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Zielonka a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Zielonka jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Zielonka ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy też całe 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Zielonka możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button