Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Siechnice – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Siechnice określają faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Siechnice jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Siechnice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką bądź przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Siechnice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Siechnice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Siechnice kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa gdyż programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Siechnice, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Siechnice prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Siechnice, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Siechnice – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Siechnice i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Siechnice zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Siechnice posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Siechnice masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button