Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Górzno – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Górzno określają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Górzno jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Górzno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Górzno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Górzno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Górzno kalkulowana jest na bazie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny domu? Należy wiedzieć, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym razie jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Górzno, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Górzno sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Górzno, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Górzno – porównanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Górzno i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Górzno jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Górzno posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Górzno możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button