Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złocieniec – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Złocieniec wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Złocieniec jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Złocieniec mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Złocieniec.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Złocieniec w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym na drodze dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Złocieniec ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest właściwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas masz indywidualną wycenę mieszkania Złocieniec, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Złocieniec ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Złocieniec, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele osób decyduje się na to. Musisz jednak być świadomym, że tego typu wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Złocieniec – porównanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Złocieniec i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Złocieniec jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Złocieniec musi posiadać jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną wycenę czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Złocieniec masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button