Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sanniki – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sanniki określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Sanniki jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sanniki zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Sanniki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę domu Sanniki na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w ramach odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sanniki kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdym razie jest właściwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Sanniki, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Sanniki sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Sanniki, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Sanniki – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Sanniki i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Sanniki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Sanniki musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Sanniki możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button